Vivaty

Udało nam sie zebrać 16.000 zł – pozostałe przedmioty wystawione na allegro!

partnerzy

Udało nam sie zebrać 16.000 zł – pozostałe przedmioty wystawione na allegro!

16 tysięcy dla bezdomnych zwierząt

Podczas wielkiej aukcji i gali na rzecz schroniska w Korabiewicach zebrano 16 tys. złotych. Zostaną one przeznaczone na wykupienie terenu azylu wraz ze wszystkimi jego mieszkańcami. W imprezie, która odbyła się w piątek w Warszawie, uczestniczyło ok. 200 osób ze świata mediów i biznesu.

Najwyższą wylicytowaną cenę 2, 7 tys. złotych osiągnęła piłka z podpisem Ronaldo i Pele. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się również współprowadzenie programu „Pytanie na Śniadanie” z Michałem Olszańskim, które wylicytowano za 2 tys. złotych. Na aukcję zostało wystawionych 25 fantów, przekazanych przez artystów, sportowców, osoby prywatne i firmy. Pozostałe można zdobyć za pośrednictwem strony http://vivaty.pl/przedmioty-na-aukcje/

– Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na wykupienie terenu, na którym znajduje się schronisko oraz na jego utrzymanie i odbudowę – informuje Cezary Wyszyński, prezes Fundacji Viva! Fundacja opiekuje się żyjącymi tu zwierzętami od lutego, ponosząc wszelkie koszty związane z ich utrzymaniem, leczeniem i sterylizacją, które wynoszą ok. 50 tys. złotych miesięcznie.

Podczas gali uhonorowano także artystów, darczyńców oraz osoby ze świata mediów, które w ostatnim czasie najbardziej zaangażowały się w poprawę losu ponad 400 mieszkańców schroniska. Statuetki Vivaty Korabiewic otrzymali Majka Jeżowska, Maja Ostaszewska, Michał Piróg i Tomasz Lipko, reporter programu Uwaga, TVN, Antoni Rozen, Beata i Andrzej Gajek, Karolina Rozwandowicz, Piotr Klatt i Małgorzata Chechlińska.

Patronat honorowy nad galą i aukcją sprawował Business Centre Club, a głównym sponsorem była firma KMC Services. Gospodarzem imprezy była restauracja Endorfina Foksal. Impreza obyła się w piątek 5 października w restauracji Endorfina Foksal w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim partnerom, sponsorom, patronom i wolontariuszom, którzy przyczynili się do sukcesu gali i aukcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


8 × = trzydzieści dwa

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Fundacja MRNRZ Viva,
Warszawa, Kawęczyńska 16/42a;
KONTO:
05 1370 1109 0000 1706 4838 7319;
1% - KRS 0000135274; cel szczegółowy "korabiewice"
http://www.schronisko.info.pl/

 


projekt i realizacjawww.pollyart.pl