Vivaty

Kolejne Vivaty już 30. października 2013!

partnerzy

Kolejne Vivaty już 30. października 2013!

30 października o godz. 17.00 w Warszawie, odbędzie się kolejna gala Vivaty dla Korabiewic. Gospodarzem będzie Nowy Teatr (Madalińskiego 10/16), imprezę poprowadzi Maja Ostaszewska a aukcje na rzecz podopiecznych fundacji, Michał Piróg.

Tak jak w ubiegłym roku, opowiemy co wydarzyło się w naszym schronisku, jakie cele udało się nam zrealizować i ile zwierząt uszczęśliwić. Podzielimy się naszymi powszednimi radościami i bolączkami bo te ostatnie wyznaczają nam kierunki działań i pokazują czego naszym zwierzętom brakuje, a to dla nas priorytet. Wydarzyło się naprawdę dużo, Korabiewice powoli rozkwitają i emanują zupełnie nową, ciepła energią. Ta energia przyciąga Zwierzolubów i powoduje, że w tej chwili nasi podopieczni mają najwspanialszych wolo-głaskaczy na świecie. Nie brakuje nam zapału i serca, a wiele projektów powstało dzięki nieocenionej pomocy sponsorów. Doceniamy każdy wkład i pragniemy podziękować w imieniu swoim i Zwierząt.

Dochód z aukcji w całości przeznaczony będzie dla naszych zwierząt.

Każdy , kto zechce podarować, coś na ten cel, proszony jest o kontakt http://vivaty.pl/kontakt/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


× 8 = czterdzieści

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Fundacja MRNRZ Viva,
Warszawa, Kawęczyńska 16/42a;
KONTO:
05 1370 1109 0000 1706 4838 7319;
1% - KRS 0000135274; cel szczegółowy "korabiewice"
http://www.schronisko.info.pl/

 


projekt i realizacjawww.pollyart.pl