Vivaty

12 tysięcy złotych z aukcji dla bezdomnych zwierząt

partnerzy

12 tysięcy złotych z aukcji dla bezdomnych zwierząt

 12 tysięcy złotych z aukcji dla bezdomnych zwierząt

 Podczas wczorajszej aukcji na rzecz schroniska w Korabiewicach zebrano ponad 12 tys. złotych. Zostaną one przeznaczone na dalsze prace remontowe w azylu. W imprezie uczestniczyło ok. 100 osób ze świata mediów, sztuki i biznesu.

 Na aukcji wystawiono 17 fantów przekazanych przez artystów, sportowców, osoby prywatne i firmy. Licytację poprowadził choreograf i tancerz Michał Piróg. Za łączną kwotę 12 650 złotych wylicytowano między innymi statuetki Mai Ostaszewskiej i Edyty Olszówki, butelkę szampana z podpisem Piotra Adamczyka, fotografię Magdaleny Cieleckiej oraz piłkę z podpisem koszykarza Marcina Gortata.

 Przedmioty, które nie zostały sprzedane podczas aukcji, można zakupić na portalu aukcyjnym Allegro. Należy do nich między innymi limitowana kolekcja zdjęć ambasadorów akcji „Paka dla Bezdomniaka” w ujęciach ze zwierzętami z Korabiewic. Link do aukcji pojawi się na stronie: http://vivaty.pl/przedmioty-na-aukcje/

fot.WBF FOTODochód z aukcji zostanie przeznaczony na prace remontowe w schronisku, których celem jest poprawa warunków życia naszych podopiecznych. W ich imieniu chciałbym gorąco podziękować wszystkim, którzy przekazali fanty na aukcję i w niej uczestniczyli – mówi Cezary Wyszyński, prezes Fundacji MRNRZ Viva!

Podczas wczorajszej gali Vivaty, której częścią była aukcja na rzecz Korabiewic, uhonorowano także artystów, darczyńców oraz osoby ze świata mediów, które w ostatnim czasie najbardziej zaangażowały się w poprawę losu ponad 400 mieszkańców schroniska. Statuetki Vivaty Korabiewic otrzymali: Agata Buzek, Rafał Zbieć, autorzy programu Uwaga! TVN, Aleksandra Grabowiecka, Joanna Laskowska, Franciszek Iwaniuk, Sklep Keko.pl, Agencja fot.WBF FOTOSocial Media Socializer, Najwyższa Mistrzyni Ching Hai, WFB Foto.

 ***

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva! opiekuje się Schroniskiem w Korabiewicach od lutego 2012 roku, ponosząc wszelkie koszty związane z ich utrzymaniem jego mieszkańców. Koszty te wynoszą ok. 50 tys. złotych miesięcznie. Gala Vivaty obyła się w środę 30 października w Teatrze Nowym w Warszawie.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


osiem + = 9

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Fundacja MRNRZ Viva,
Warszawa, Kawęczyńska 16/42a;
KONTO:
05 1370 1109 0000 1706 4838 7319;
1% - KRS 0000135274; cel szczegółowy "korabiewice"
http://www.schronisko.info.pl/

 


projekt i realizacjawww.pollyart.pl