Acana Singles Grass-Fed Lamb

Acana Singles Grass-Fed Lamb to pełnowartościowa karma dla psów, bazująca na jagnięcinie, wieprzowinie i kaczce. W jej składzie można znaleźć również sardynki pacyficzne, dynie, jabłka i gruszki. Karma Acana Singles Grass-Fed Lamb dba o zdrowie układu pokarmowego i stabilizuje poziom cukru we krwi, zapewniając czworonogom szczytową formę. Nie zawiera ona zbóż, przez co doskonale sprawdza się u psów cierpiących na alergie układu pokarmowego.
KUP TERAZ

Acana Singles Grass-Fed Lamb 6kg

Acana Singles Grass-Fed Lamb (6kg) to monobiałkowa karma zamknięta w niedużym opakowaniu. Zawiera ona aż 50% jagnięciny, stanowiącej cenne źródło białka. Można w niej znaleźć również wysokiej jakości składniki odżywcze, które dostarczają do organizmu zwierzęcia witaminę D i E oraz cynk, miedź, wapń oraz taurynę.
KUP TERAZ

Acana Singles Grass-Fed Lamb 11,4 kg

Acana Singles Grass-Fed Lamb (11,4 kg) to wysokiej jakości karma dla psów, bogata w mięso, witaminy i minerały. Wszystkie zawarte w niej składniki pochodzą z zaufanych źródeł i naturalnych hodowli. Karma jest pozbawiona zbóż, dzięki czemu doskonale sprawdza się wśród czworonogów cierpiących na alergie układu pokarmowego.
KUP TERAZ

Acana Singles Grass-Fed Lamb 17kg

Acana Singles Grass-Fed Lamb (17kg) to jedzenie dla psów stworzone na podstawie koncepcji WholePrey, naśladującej naturalną dietę czworonogów. Karma ta zawiera aż 50% mięsa i 31% protein. Jej skład nie obejmuje koncentratów białek roślinnych, które niekorzystnie wpływają na układ pokarmowy zwierząt. Acana Singles Grass-Fed Lamb (17kg) jest zamknięta w dużym, wydajnym opakowaniu.
KUP TERAZ

Acana Singles Grass-Fed Lamb - opinie

Karmę Acana Singles Grass-Fed Lamb podaję swojemu psiakowi od kilku miesięcy. Zauważyłam poprawę stanu jego sierści i skóry. Dodatkowo stał się bardziej energiczny i chętny do zabawy. Duży plus za świetny skład. Polecam!
Słyszałam wiele pozytywnych opinii o karmie Acana Singles Grass-Fed Lamb, dlatego zdecydowałam się ją kupić swojemu pupilowi. Bardzo chętnie ją zajada i szybko jest syty. Odkąd wprowadziłam ją do diety czworonoga, rzadziej odwiedzamy gabinet weterynaryjny. Karma Acana Singles Grass-Fed Lamb świetnie sprawdza się w przypadku psów cierpiących na alergie pokarmowe. Polecam serdecznie!
Karmę Acana Singles Grass-Fed Lamb kupiłam ze względu na skład. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z jedzeniem dla psów zawierającym taką ilość mięsa i witamin. Uważam, że sprawdza się świetnie. Mój pupil stał się bardzo aktywny i chętny do spacerów. Zaznaczę, że wcześniej ciężko było go gdziekolwiek wyciągnąć. Polecam gorąco!

Acana Singles Grass-Fed Lamb - cena

Cena karmy Acana Singles Grass-Fed Lamb zależy od wybranej wielkości opakowania. Dostępne są opakowania: 340g, 2 kg, 6 kg, 11,4 kg i 17kg. Najmniejszy produkt można kupić już za niecałe 20 zł. Natomiast cena największego przekracza kwotę 400 zł. Jeśli chcesz poznać szczegóły, wejdź na stronę i wybierz gramaturę, która Cię interesuje.